Cristiano Ronaldo në Madrid me makinën më të shtrenjtë në botë

Cristiano Ronaldo, ylli i Al-Nassr së fundmi u paraqit në qytetin e Madridit me makinën e tij, Bugatti Centodieci. Futbollisti i Kombëtares së Portugalisë, kaloi në qytet me makinën e tij që kap vlerën e 8 milionë euro, shkruan Lajmi.net Shfaqja e tij me këtë makinë, që janë vetëm 10 copa në botë, bëri bujë…

Sport

30/03/2023 11:59

Cristiano Ronaldo, ylli i Al-Nassr së fundmi u paraqit në qytetin e Madridit me makinën e tij, Bugatti Centodieci.

Futbollisti i Kombëtares së Portugalisë, kaloi në qytet me makinën e tij që kap vlerën e 8 milionë euro, shkruan Lajmi.net

Bugatti Centodieci - Wikipedia

Shfaqja e tij me këtë makinë, që janë vetëm 10 copa në botë, bëri bujë të madhe në Madrid dhe u filmua nga shumë tifozë.

Ronaldo gjatë dy ndeshjeve të muajit mars në fazën para-kualifikim në Euro 2024 shënoi katër gola, në dy fitoret e Portugalisë./Lajmi.net/