City – Celtic, shënohen dy gola të shpejtë (VIDEO)

Dy gola të shpejtë janë shënuar në sfidën Manchester City – Celtic. Mysafirët i kaloi në epërsi Roberts, ndërsa për vendasit barazoi Iheanacho.

Sport

06/12/2016 20:55


Patrick Roberts GOAL HD – Manchester City 0… by PatsaN4ik

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.