Çfarë po ndodh në Bayern Munich? Disa prej super-yjeve kërkojnë klub të ri

10:30 | 1 Qershor 2018

“Bild” shkruan se skuadra kampione nga Bundesliga do t’i konsiderojë ofertat për ta.

Bayern Munich mund t’i shesë katër futbollistë të rëndësishëm.

“Bild” shkruan se skuadra kampione nga Bundesliga do t’i konsiderojë ofertat për Jerone Boateng, Juan Bernat, Thiago Alcantara dhe Arturo Vidal.

Por, ekipi bavarez ballafaqohet edhe me një kërkesë nga Robert Lewandowski për largim nga Allianz Arena, përcjell “lajmi.net”.

Sulmuesi polak po ashtu ka kërkuar largimin nga Bayern Munich. /Lajmi.net/