Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Burrë e grua rrihen mes vete për një thes miell

18:47 | 26 Mars 2020

Në mediet boshnjake po qarkullojnë pamjet e xhiruara para një dyqani në Zenicë, ku një burrë dhe një grua u futën në një zënkë sot për një thes miell.

Gjithçka ndodhi kur një konflikt verbal midis një burri dhe një gruaje kaloi në konfrontim fizik, transmeton lajmi.net.

Punonjësit e dyqanit filmuan incidentin, dhe një videoja e një zënke për një thes miell tani po qarkullon në internet dhe media.

Nuk dihet nëse policia mbërriti përfundimisht në vendin e ngjarjes. /Lajmi.net/