Brazili i jep leksion Rusisë – Lajmi.net
Brazili i jep leksion Rusisë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:54, 23 March 2018
Brazili e ka fituar me lehtësi miqësoren ndaj Rusisë.

Në stadiumin ‘Luzhniki Arena’, Brazili ka mposhtur 0-3 Rusinë, që këtë vit organizon Kupën e Botës.

Të gjitha golat e kësaj ndeshje u shënuan në pjesën e dytë.

Ishte Miranda që kaloi për të parën herë në epërsi Brazilin kur shënoi në minutën e 53’.

Në minutën e 62’, Coutinho dyfishoi epërsinë nga penalltia.

Për rezultatin përfundimtar u përkujdes Paulinho, që shënoi në minutën e 66’ për 0-3./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO