Blero dhe Afrona flasin për fëmijën e tyre të parë

Blero dhe Afrona ishin mysafirë special në edicionin festiv të emisionit “Mirage”.

ShowBiz

04/01/2019 23:26

Blero dhe Afrona në këtë intervistë kishin përballë disa pyetje të sikletshme, të cilave iu përgjigjën me shumë sinqeritet, shkruan lajmi.net.

Meqë kanë filluar përgatitjet e dasmës, çifti treguan edhe se a po planifikojnë të bëjnë fëmijë.

Në këtë rast, ata treguan se cili është më insistues në këtë tregim dhe kur planifikojnë të bëhen me fëmijë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë thanë Blero dhe Afrona. /Lajmi.net/

YouTube player