Asim Gashi qysh në fëmijëri këndonte kundër regjimit serb

Asim Gashi është kthyer në kohë.

ShowBiz

14/10/2019 09:27

Këngëtari i njohur shqiptar, Asim Gashi, sot njihet si një prej emrave që këndon këngë patriotike, shkruan lajmi.net.

Mirëpo kundër regjimit serb ai ka kënduar qysh në fëmijërinë e hershme dhe këtë e ka dëshmuar me një video të cilën së fundmi e ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook.

“Ne kete video besoj i kam pasur 13 apo 14 vjet,gjitheher kam kenduar kuder regjimit Serb??
Nje dit shume shpejt do dal me leksion te muzikes nga mosha 6 vjeqare e deri me sot!
Sot per her te par e publikuar kjo video nga une A.G?? P.s Ndegjim te kendshem ju qe menduat qe sot kam fillu te kendoj?✋?”, ka shkruar ndër të tjera ai pranë postimit./Lajmi.net/