Asensio shënon dy gola për tre minuta – Lajmi.net
Asensio shënon dy gola për tre minuta
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 16:53, 6 December 2018
Real Madrid ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Melilla në Kupën e Mbretit.

‘Los Blancos’ po avancojnë 2:0 ndaj Melilla në ‘Santiago Bernabeu’.

Është Marco Asensio që ka shënuar dy gola për tre minuta për epërsinë 2:0 të Real Madridit./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO