Apple së shpejti do të prezantojë një iPhone të kuq – Lajmi.net
Apple së shpejti do të prezantojë një iPhone të kuq
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 8:42, 11 April 2018
IPhone 8 dhe iPhone 8 Plus do të jenë në dispozicion në të kuqe në të ardhmen. Apple dëshiron të njoftojë botimin special këtë javë.

Ashtu si me iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus, do të ketë edhe edicionin special, RED për iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus , raporton MacRumors . Faqja e internetit ka ardhur në një memo të brendshme të celularit Virgin Mobile të SHBA, i cili përshkruan iPhone të kuq . Apple duhet të publikojë një njoftim zyrtar këtë javë.

iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus do të jenë të kuqe në të ardhmen, iPhone X ndoshta do të shfaqet vetëm në bardh e zi. Me sa duket, një version i kuq iPhone X i atribuohet vetëm potencialit të ulët të shitjeve. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO