Amarda Toska ndan momente të këndshme me të bashkëshortin

Amarda dhe Ermal Mamaqi po shijojnë disa ditë në Greqi.

ShowBiz

12/10/2019 16:17

Amarda Toska është mjaft aktive në rrjete sociale me postimet që i bën, së fundmi ajo ka ndarë disa momente nga vikendi i saj, shkruan lajmi.net.

Moderatorja bashkë me burrin e saj Ermalin janë duke kaluar disa ditë pushimi në Greqi, ku po shoqërohen edhe nga miqtë e tyre.

Në foton e publikuar ku çifti i njohur për publikun shqiptar shfaqen me një veshje sportive Amarda ka shkruar “toja është me shume se e bukur sepse u shkrep nga Joel ëmbëlsira”. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/B3g9lDwpQYN/