Albëria ‘dekori’ më i mirë i këtyre festave (Foto)

Gjithmonë komentohet për të njëjtën gjë: duket shumë e re krahasuar me moshën që e ka.

ShowBiz

08/12/2016 09:03

Albërie Hadërgjonaj përsëri ka rrezatuar me një fotografi që e ka postuar në rrjetin social Instagram, shkruan lajmi.net

Ajo shihet se kishte veshur një fustan të kuq dhe dukej shumë elegante me veshjen e saj dhe me pozimin përpara një pemë të festave të fundvitit.

Gjithashtu, vlen të përmendet fakti që këngëtarja nuk kishte veshur recipeta, duke nxjerrë në pah gjoksin e saj bombastik./lajmi.net

e