Alban Mehmeti bëhet romantik, kështu e quan gruan

Alban Mehmeti i ka dedikuar fjalë zemre bashkëshortes.

ShowBiz

11/03/2019 14:38

Alban Mehmeti ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet pranë bashkëshortes, shkruan lajmi.net.

“Mbretëresha ime”, është mbishkrimi që ai ia ka lënë fotos.

Albani dhe Fjolla janë ndër çiftet më sipatike të estradës, ata kanë dy fëmijë, Lurnin dhe Troin.

Për ndryshe, këngëtari ishte i ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage” ku foli shumëçka rreth projekteve muzikore dhe jetës private. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/Bu1jGFYgiSf/

YouTube player