“A të ka mungu”, projekti më i ri i Dafina Zeqirit

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Dafina Zaqiri ka publikuar sot projektin e saj më të ri muzikor. “A të ka mungu”, quhet perla e radhës e këngëtares. Kënga është realizuar me videoklip, për të cilin është përkujdesur Entermedia. Për tekstin e këngës është përkujdesur Indrit Dode dhe Ellinel. Kënga e plotë:  

ShowBiz

10/07/2024 19:38

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Dafina Zaqiri ka publikuar sot projektin e saj më të ri muzikor.

“A të ka mungu”, quhet perla e radhës e këngëtares.

Kënga është realizuar me videoklip, për të cilin është përkujdesur Entermedia.

Për tekstin e këngës është përkujdesur Indrit Dode dhe Ellinel.

Kënga e plotë:

YouTube player