Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

14 arsyet që duhet të dilni në një takim me një vajzë që luan futboll

18:55 | 14 Shkurt 2020

Këto janë arsyet që duhet të dilni në takim me një vajzë që luan futboll.

Jeni lodhur duke shikuar futboll të vetëm në shtëpi? Është koha të dilni nga shtëpia dhe të bëheni më produktiv, raporton “the18”, transmeton lajmi.net.

Femrat që luajnë futboll janë atlete të talentuara, të guximshme dhe të pavarura. Këtu janë disa nga këshillat pse duhet të dilni në takim me një vajzë që luan futboll.

 1. Ato janë të pavarura.
 2. Nuk janë përtace.
 3. Nuk i duhet shumë kohë që të bë përgatitet për një takim.
 4. Janë gjithmonë në formë.
 5. Nuk ka frikë të rrëzohet dhe të ndot rrobat.
 6. Është e ashpër.
 7. Nuk do të ju pyes kurrë që ti shpjegoni rregullat.
 8. Nuk ka frikë të dalë me djem.
 9. Ajo do të shikojë ndeshje futbolli me ty.
 10. Mund të ju mësojë disa lëvizje.
 11. Nuk do të ndihet e mërzitur nëse qëndroni në kohë me risit në lidhje me futbollin.
 12. Kanë shumë stil.
 13. Djersitja nuk është arsye.
 14. Ndani mendimet për lojtarët e preferuar. /Lajmi.net/