Ish-i i Borriellos, “shokon” mediat italiane

20:04 | 25 Shkurt 2016

Ish e dashura e Marco Borriellos, Belen Rodriguez, ka “goditur” me një set të ri fotografik.

“Corriere dello Sport” ka shpërndarë fotografitë e Belen, e cila i ka ekspozuar linjat trupore.

Ajo vazhdon të ketë suksese të mëdha dhe më meritori për një gjë të tillë është fakti se ajo e ka ruajtur formën e saj, përcjellë “Lajmi.net”.

Ndryshe, ditë më parë në një intervistë për mediat italiane, Belen e ka pranuar që Marco Borriello ka qenë dashuria e parë për të.

143916102-d347d362-0c73-45d6-8073-ab48fdb808eb 143911250-c1364d8f-a7fe-4efd-82aa-df9c15c3a455 143906428-a8631068-1518-4d25-b023-dd7f4e1bb086 143901782-d126d8eb-0323-4064-b7c4-52cafea1e2ce