Januzaj me… bilardo!

Adnan Januzaj e ka postuar një fotografi interesante në Instagram.

Sport

05/02/2016 18:42

Kosovari i Manchester Unitedit, i ka falënderuar të gjithë për urimet për ditëlindje.

Ai e ka postuar një fotografi para tabelës së bilardos, e cila është me numrin 11 dhe me mbiemrin e Adnanit, përcjellë “Lajmi.net”.

Sigurisht, fotoja është vërshuar nga pëlqimet e shumta.

12651299_909433632497665_1534839045687124533_n