ZYRTARE: Low nënshkruan me top ekipin e Evropës – Lajmi.net
ZYRTARE: Low nënshkruan me top ekipin e Evropës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 13:10, 15 May 2018
Joachim Low ka vazhduar kontratën në postin e selektorit të Gjermanisë.

Joachim Low ka nënshkruar kontratë të re në postin e selektorit të Gjermanisë.

Strategu ka mohuar spekulimet rreth angazhimit në detyrën e menaxherit të Arsenalit, pas vendimit për largim nga Arsene Wenger.

LoW ka konfirmuar të ardhmen e tij si selektor i Gjermanisë, deri në vitin 2022, përcjell “lajmi.net”.

Low është në drejtim të Gjermanisë nga viti 2006. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO