ZYRTARE: “Bisha” rikthehet në ring, gati për luftën e “çmendur” – Lajmi.net
ZYRTARE: “Bisha” rikthehet në ring, gati për luftën e “çmendur”
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 23:22, 11 March 2017
Floyd Mayweather edhe zyrtarisht ka hequr dorë nga pensionimi.

Kampioni i botës në boks në peshat e lehta, ka njoftuar se do të tërhiqet nga pensionimi për t’u ndeshur me Conor McGregor, për t’i dhënë fund luftës së fjalëve, dhe betejën ta bartin në ring.

Mayweather ka kërkuar nga organizatorët që sa më shpejtë të aranzhohet kjo luftë, duke kërkuar që në ring të ngjitet gjatë kësaj vere, në muajin qershor./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO