Zbulohen emrat e 4 klubeve ku mund të transferohet Ronaldo! – Lajmi.net
Zbulohen emrat e 4 klubeve ku mund të transferohet Ronaldo!
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 14:03, 16 June 2017
Cristiano Ronaldo spekulohet se do të largohet nga Real Madrid.

Cristiano Ronaldo është në pushime, por nuk do të kthehet në Madrid.

Mediat spanjolle konfirmojnë lajmin e publikuar nga “A Bola” se ylli portugez dëshiron të largohet nga Spanja dhe Real Madrid pas akuzave për evazion fiskal.

Sipas të përditshmes sportive madrilene, AS, Ronaldo ka disa opsione për ta vazhduar karrierën, përcjell “lajmi.net”.

Ronaldo, i cili ka kontratë me Realin deri në vitin 2021, ka oferta nga Kina, Amerika, PSG, Manchester United dhe Manchester City. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals