YouTube me veçori të re për video të shkurtra – Lajmi.net
YouTube me veçori të re për video të shkurtra
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 14:02, 16 July 2017
YouTube ka shtuar opsionin 'thumbnail previews'' në versionin desktop për video të shkurtra, transmeton lajmi.net

 

Përmes ”Miushit” përdoruesit tash mund të kalojnë përmes thumbnail në faqe dhe të shohin përmbajtjen e videos në tre sekonda.

Kjo veçori nuk vlen për versionin mobil por për shfletuesit e Chrome dhe Opera. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy