Wenger merr vendim për Xhakën dhe Mustafin (FOTO) – Lajmi.net
Wenger merr vendim për Xhakën dhe Mustafin (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 9:08, 9 September 2017
The Guardian, ka publikuar formacionet e mundshme të ndeshjes Arsenal - Bournemouth me Granit Xhakën dhe Shkodran Mustafin në formacionin bazë te skuadra e menaxherit, Arsene Wenger.


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush