WBA triumfon ndaj Arsenalit (VIDEO) – Lajmi.net
WBA triumfon ndaj Arsenalit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 15:20, 18 March 2017
Craig Dawson shënoi dy gola kurse Hal Robson Kanu shtoi një tjetër për WBA-në në fitoren ndaj Arsenalit me rezultat 3:1. Alexis Sanchez realizoi golin e vetëm për "Gunners".

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

 

 

Fjalët kyçe: Arsenal, WBA

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan