Vlera e klubeve te Serie A (Foto) – Lajmi.net
Vlera e klubeve te Serie A (Foto)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 20:49, 6 August 2017
Juventusi vazhdon të qëndroj skuadra me vlerën më të lartë në Serie A.

Zonja e vjetër është duke u ndjekur nga Napoli që është e dyta, shkruan indeksonline

Rritje të lartë ka pasur Milani që është ngjitur nga vendi i gjashtë në të tretin.

Në rënje këtë sezon është Interi, ndërsa Roma ka stagnuar e ndjekur nga Lazio dhe Torino.

Fjalët kyçe: Serie A, Skuadrat

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball