Vjen në jetë foshnja 13 paund, thyen rekord (Foto) – Lajmi.net
Vjen në jetë foshnja 13 paund, thyen rekord (Foto)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 16:57, 10 September 2017
Kjo foshnje ka ardhur në jetë 6.02 kg (13 paund), dhe ka thyer rekordin si foshnja më e madhe e lindur në spitalin Rockhampton.

 

Ajo ka lindur në Australi dhe quhet Maisie.

Mason Macdonald dhe Makaela Kirkby i kanë ofruar mirëseardhje vajzës së tyre, Maisie Lily Macdonald, të hënën me katër shtator, transmeton lajmi.net

‘’Mirëseerdhe në botë dhe në familje e sapolindura masive’’ ka shkruar mes të tjerash në facebook babai i foshnjes.

Të dy prindërit janë befasuar dhe kanë ndjerë kënaqësi të madhe me lindjes e vajzës së tyre. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Foshnje, Rekord

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels