Vizitoi varrin e djalit, u mahnit nga ajo që pa (Video) – Lajmi.net
Vizitoi varrin e djalit, u mahnit nga ajo që pa (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 15:56, 23 April 2017
Marie Robinson kishte humbur djalin e saj para katër viteve nga kanceri.

 

Ajo kishte shkuar të vizitojë djalin në përvjetorin e vdekjes  kur ajo e pa një zog i cili qëndronte mbi varrin e djalit, transmeton lajmi.net

Dukej se zogu nuk frikësohej fare, nga që u afrua tek gruaja, iu struk në dorë, pastaj i qëndroi edhe mbi këpucë.

Nëna e pa si shenjë dashurie nga djali i saj, ardhjen dhe sjelljen e këtij zogu.

Shikoni videon për më shumë. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper