Vijon festa pas humbjes (Foto) – Lajmi.net
Vijon festa pas humbjes (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunLifestyle 0:51, 6 September 2017
McGregor humbi,. Por fitoi mbi 100 milionë dollarë

Ai doli si humbës nga ringu i asaj që u vlerësua ende pa filluar si “ndeshja e shekullit” apo “ndeshja e 1 miliardë dollarëve”, por kjo duket se nuk e ka mërzitur aspak Conor McGregor.

Pavarësisht syrit ende të nxirë nga grushtat e Mayweather, McGregor vijon të festojë pas përfundimit të “ndeshjes së shekullit”, ku humbi me nokaut teknik.

Ndoshta edhe me të drejtë pasi nëse nga humbja merr mbi 100 milionë dollarë, atëherë ia vlen që të jesh i gëzuar dhe të festosh pafundësisht. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Conor McGregor, Festa

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool