Vetëm këto dy skuadra mund ta transferojnë Cristiano Ronaldon – Lajmi.net
Vetëm këto dy skuadra mund ta transferojnë Cristiano Ronaldon
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliMerkatoSport 18:05, 16 June 2017
Cristiano Ronaldo është “bomba” e ditës.

Dëshira e tij për t’u larguar nga Real Madrid, është tema kryesore e medieve sportive gjithandej nëpër botë.

Portugezi është ngopur me problemet me ligjin spanjoll, ku akuzohet për evazion fiskal.

32 vjeçari ka vendosur të largohet nga Real Madrid, dhe çmimi që skuadra mbretërore ia ka vendosur atij, është 400 milionë euro.

Mediet në Spanjë raportojnë se vetëm dy skuadra janë të gatshme të paguajnë këtë shumë.

Bëhet fjalë për Manchester United dhe PSG./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown