Vedat Muriqi: Kosova po forcohet pas çdo sfide – Lajmi.net
Vedat Muriqi: Kosova po forcohet pas çdo sfide
Autori: Lajmi.net Liga e KombeveSport 23:04, 11 October 2018
Vedat Muriqi është shprehur tejet i lumtur me fitoren e Kosovës.

Vedat Muriqi ka thënë se Kosova është duke u forcuar në çdo ndeshje si kombëtare.

“Jemi duke u forcuar si Kombëtare dhe po tregojmë në çdo ndeshje se jemi ekip i fortë”, ka thënë Vedat Muriqi pas ndeshjes, raporton “lajmi.net”.

“Ne shënuam tre gola të mirë dhe fituam tri pikë të reja në Grupin D”.

“Nuk ishte me rëndësi goli im, më rëndësi ishte që fituam ri pikë të reja”, ka thënë më tej sulmuesi i kosovës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO