Vazhdon traditën e letrave për shkollë, kreativitet i përsosur – Lajmi.net
Vazhdon traditën e letrave për shkollë, kreativitet i përsosur
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 14:30, 11 October 2017
E doni Marion?

Kur Andre Guerra kishte shkuar në shkollë, nëna gjithmonë i shkruante letra që t’i merrte me vete bashkë me ushqim, shkruan lajmi.net

Pastaj, Andre e përcolli këtë traditë tek fëmijët në mënyrë shumë kreative.

Fëmija i Guerras ishte në Kindergarten dhe më poshtë do të shihni dhjetë ditët e para të shkollës. /Lajmi.net/

I Make Lunchbox Doodles For My Son Everyday For School. Here Is The First 12 Days!I Make Lunchbox Doodles For My Son Everyday For School. Here Is The First 12 Days!I Make Lunchbox Doodles For My Son Everyday For School. Here Is The First 12 Days!I Make Lunchbox Doodles For My Son Everyday For School. Here Is The First 12 Days!I Make Lunchbox Doodles For My Son Everyday For School. Here Is The First 12 Days!I Make Lunchbox Doodles For My Son Everyday For School. Here Is The First 12 Days!I Make Lunchbox Doodles For My Son Everyday For School. Here Is The First 12 Days!I Make Lunchbox Doodles For My Son Everyday For School. Here Is The First 12 Days!I Make Lunchbox Doodles For My Son Everyday For School. Here Is The First 12 Days!I Make Lunchbox Doodles For My Son Everyday For School. Here Is The First 12 Days!

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO