Vazhdon traditën e letrave për shkollë, kreativitet i përsosur – Lajmi.net
Vazhdon traditën e letrave për shkollë, kreativitet i përsosur
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 14:30, 11 October 2017
E doni Marion?

Kur Andre Guerra kishte shkuar në shkollë, nëna gjithmonë i shkruante letra që t’i merrte me vete bashkë me ushqim, shkruan lajmi.net

Pastaj, Andre e përcolli këtë traditë tek fëmijët në mënyrë shumë kreative.

Fëmija i Guerras ishte në Kindergarten dhe më poshtë do të shihni dhjetë ditët e para të shkollës. /Lajmi.net/

I Make Lunchbox Doodles For My Son Everyday For School. Here Is The First 12 Days!I Make Lunchbox Doodles For My Son Everyday For School. Here Is The First 12 Days!I Make Lunchbox Doodles For My Son Everyday For School. Here Is The First 12 Days!I Make Lunchbox Doodles For My Son Everyday For School. Here Is The First 12 Days!I Make Lunchbox Doodles For My Son Everyday For School. Here Is The First 12 Days!I Make Lunchbox Doodles For My Son Everyday For School. Here Is The First 12 Days!I Make Lunchbox Doodles For My Son Everyday For School. Here Is The First 12 Days!I Make Lunchbox Doodles For My Son Everyday For School. Here Is The First 12 Days!I Make Lunchbox Doodles For My Son Everyday For School. Here Is The First 12 Days!I Make Lunchbox Doodles For My Son Everyday For School. Here Is The First 12 Days!

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3