Valverde: Ky është kundërshtari që e dua në shortin e Ligës së Kampionëve – Lajmi.net
Valverde: Ky është kundërshtari që e dua në shortin e Ligës së Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:46, 6 December 2017
Ernesto Valverde thotë se çdo kundërshtar është i pranueshëm.

Barcelona është kualifikuar si e para e grupit për në 1/16 me më të mirat e Evropës, ndërsa Ernesto Valverde thotë se çdo kundërshtar është i pranueshëm.

“Nuk e di se çfarë mund të ndodh në short. Do ta pranojmë çdo kundërshtar”.

“Plani jonë është të dominojmë ndeshjet dhe të krijojmë sa më shumë raste, duke mos pranuar që të rrezikojmë portën tonë”.

“Do të provojmë që t’i bëjmë gjëra sa më mirë. Nganjëherë luajmë bukur, nganjëherë jo” përfundoi tekniku katalanas.

Fjalët kyçe: . Barcelona, Ernesto Valverde

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball