Vajzat e fshatit kinez janë më joshëse se supermodelet e Victoria Secret – Lajmi.net
Vajzat e fshatit kinez janë më joshëse se supermodelet e Victoria Secret
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 21:08, 7 April 2018
Vajzat e fshatit janë si një flutur, ka vajzë fshati që është më shumë një simbol i thjeshtësisë.

Ndërsa jetojnë pranë natyrës, ato janë plot pafajësi dhe bukuria e tyre natyrore është më e bukur dhe tërheqëse.

Nëse supermodelat Sekret të Victoria janë si kukulla, disa vajza të vendit kinez duket se ua kanë kaluar me bukuri atyre supermodeleve.

Thjeshtësia e tyre kombinohet me shumë elegancë me natyrën e bukur që i rrethon. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball