Vajza jep parashikimet e motit, por veshja e saj ka befasuar të gjithë (Foto/Video) – Lajmi.net
Vajza jep parashikimet e motit, por veshja e saj ka befasuar të gjithë (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 21:12, 21 April 2017
Një vajzë e motit ka vendosur që parashikimin e motit t'a bëjë ndryshe nga tjerat

Në klipin e çuditshëm shihet një vajzë duke dhënë motin vetëm me bikini dhe herë pas here ajo provokon me lëvizjet e saj, shkruan Daily Star, trasnmeton lajmi.net.

Për më shumë shikoni videon. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Parashikimi i motit

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper