Vajza 2-vjeçare ndihmon nënën e paralizuar të lajë rrobat (Foto/Video) – Lajmi.net
Vajza 2-vjeçare ndihmon nënën e paralizuar të lajë rrobat (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyleShëndeti 21:33, 22 February 2017
Një nënë e re e paralizuar, duket se nuk lodhet shumë në punët e shtëpisë, pasi vajza e saj vetëm 2 vjeç, e ndihmon për të larë rrobat, të lërë gotën mbi tavolinë, t'i afrojë telekomandën e televizorit, etj.

Por, duket se 2-vjeçares Kaylee i pëlqen të ndihmojë nënën e saj Rachelle Chapman.

Nëna ka publikuar edhe një video e cila tregon se si vogëlushja e saj e ndihmon të lajnë rrobat, video e cila është shpërndarë shumë në rrjetet sociale.

Por, Kaylee nuk është vajza e vërtetë e Rachelle dhe bashkëshortit të saj 34-vjeçar, por e shoqes së saj, e cila ka sakrifikuar shumë duke ia dhuruar çiftit dhuratën më të bukur të jetë së tyre. /albeu.com/

275382 275383

Fjalët kyçe: e dhimbshme, nëna, vajza

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball