U prishet autobusi, gratë hedhin valle në autostradë – Lajmi.net
U prishet autobusi, gratë hedhin valle në autostradë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 14:04, 9 September 2017
Kur autobusi prishet, zakonisht udhëtarët bëhen nervozë dhe presin me padurim që të bëhet një zgjidhje.

Por, për këto turiste gra, prishja e autobusit do të thotë moment argëtimi, transmeton portali arbresh.info

Ngjarja ka ndodhur në Kinë, provincën Sichuan më 5 shtator.

Menjëherë sapo kishin zbritur dhe kishin filluar të vallëzonin, oficerët e policisë janë gjendur në vend të ngjarjes dhe u kanë ndaluar atyre kërcimin.

Ato po performonin një stil vallëzimi që është shumë popullor në Kinë./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: autobus, Autostrade, Valle

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels