Trendi më i ri, kjo është birra e parë me shkëlqim – Lajmi.net
Trendi më i ri, kjo është birra e parë me shkëlqim
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 17:14, 11 March 2018
"Glitter Beer" ose birra me shkëlqim është tendenca më e re që bota ka shpikur.

Birra me copëza ushqimore, të cilat janë krejtësisht të padëmshme, filluan të prodhohen në të gjithë Shtetet e Bashkuara shpejt u bënë hit, transmeton lajmi.net.

Nuk është aq e lehtë për t’u prodhuar, sepse duhet punë sikurse birra e zakonshme, në mos më shumë. Edhe pse kjo birrë e shkëlqyer e ka pushtuar botën, ajo ende nuk ka arritur te ne. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO