Tre ushtrimet që bëjnë mrekulli – Lajmi.net
Tre ushtrimet që bëjnë mrekulli
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 10:22, 6 November 2017
Ju është deformuar trupi dhe keni dëshirë ta ktheni në formën e duhur?

Atëherë mjaftojnë tre ushtrime bazë, t’i bëni çdo ditë, në mënyrë që qëllimi juaj të rezultojë i suksesshëm, shkruan lajmi.net

Përkuljet, ulje-ngritjet si dhe lëvizja e këmbëve janë të domosdoshme që ta rregulloni trupin tuaj.

Shikoni në foton më poshtë dhe mësoni mënyrat e duhura. /Lajmi.net/

Aquí unos truquitos para q la intenten Aunq ya de raza nacieron en desventaja

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master