Tottenham – Dortmund, formacionet zyrtare – Lajmi.net
Tottenham – Dortmund, formacionet zyrtare
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:49, 13 September 2017
Tottenham dhe Borussia Dortmund takohen sonte në Ligën e Kampionëve.

Më poshtë i keni formacionet zyrtare.

Tottenham: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Dembele, Eriksen, Son, Kane.

Dortmund: Bürki, Piszczek, Sokratis (C), Toprak, Toljan, Sahin, Dahoud, Kagawa, Aubameyang, Yarmolenko, Pulisic

Fjalët kyçe: Dortmund, Tottenham

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble