Tifozët e Arsenalit bëjnë një ‘çmenduri’ me aeroplan kundër Wengerit (FOTO) – Lajmi.net
Tifozët e Arsenalit bëjnë një ‘çmenduri’ me aeroplan kundër Wengerit (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 13:34, 18 March 2017
Tifozët e Arsenalit kanë bërë thirrje për largimin e menaxherit Arsene Wenger para ndeshjes me WBA-n në Premierligë. Ata kanë shfaqur një mbishkrim "S'ka më kontratë, Wenger Out" me një aeroplan mbi stadium.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Arsenal, Arsene Wenger

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels