Thomas Muller zbulon sekretin e madh për Man Utd – Lajmi.net
Thomas Muller zbulon sekretin e madh për Man Utd
Autori: Lajmi.net MerkatoPremier LeagueSport 13:20, 11 September 2017
Thomas Muller ka pranuar se mendoi për transferim në Manchester United.

Thomas Muller ka bërë të ditur se e konsideroi mundësinë e transferimit në Man Utd pas probleme në Bayern Munich.

Mirëpo, sulmuesi gjerman ka thënë se është i lumtur në Bavari dhe nuk ka mosmarrëveshje me trajnerin Carlo Ancelotti.

“Dy vite më parë e kam menduar transferimin në Man Utd por në fund qëndrova në Bayern Munich”, deklaroi Muller. /Lajmi.net/

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool