Taksisti hero, shikoni se çfarë bëri i vetëm me dy hajdutë të armatosur (Video) – Lajmi.net
Taksisti hero, shikoni se çfarë bëri i vetëm me dy hajdutë të armatosur (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:03, 12 August 2017
Një shofer taksie është kthyer në hero në Britani, teksa i vetëm është përballur me dy hajdutë të armatosur dhe ka arritur që t’i ndalojë.

Hajdutët po përgatisnin të grabisnin një pikë karburanti. Pamjet filmike flasin vetë.

Fjalët kyçe: hajdute, Taksist

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan