Takimi mbresëlënës i pronarit me qenin e humbur, jetoi si i pastrehë për tre vjet (Video) – Lajmi.net
Takimi mbresëlënës i pronarit me qenin e humbur, jetoi si i pastrehë për tre vjet (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 17:05, 11 October 2018
Giorgi Bereziani kishte menduar se e humbi përgjithmonë qenin Jorge, pasi e kërkoi pa sukses për tre vjet nëpër rrugët e Tbilisit të Gjeorgjisë dhe nuk e gjente.

Madje, 62-vjeçari kishte vendosur posterë me fotografinë e qenit, si dhe ofronte shpërblim për të gjithë ata që i japin ndonjë informacion, transmeton Telegrafi.

“Jorge a je ti. Ku ishte për kaq shumë kohë”, ka thënë Bereziani, ndërsa qeni rënkonte dhe zgjaste putrat e përparme në drejtim të tij.

Fakti që qeni e kishte kapësen në vesh, tregon se është i pastrehë, por i kastruar dhe i vaksinuar, ndërsa nuk përbën rrezik për publikun.

“Po qaj njëjtë sikurse edhe ky qen, ky moment është shumë mbresëlënës”, ka shkruar një prej komentuesve të shumtë.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO