Qeni – Lajmi.net

Qeni kafshon gishtin e pronarit. Mbani sytë te qeni sesi reagon kur njeriu fillon të “qajë”

Në këtë klip të bukur, një njeri dhe qeni i tij po luajnë në shtrat kur qeni i tij e kafshon butësisht....

13 May, 2018Lexo më shumë

Nëna e braktisi në pusetë, qeni e shpëton fëmijën e vogël

Një foshnjë në Afrikën e Jugut është etiketuar si “Fëmija i mrekullisë”, pasi u gjet i braktisur në një pusetë, mes pickimeve të një kolonie milingonash të kuqe....

21 April, 2018Lexo më shumë