Starova flet pas ardhjes në futbollin kosovar – Lajmi.net
Starova flet pas ardhjes në futbollin kosovar
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 23:11, 20 March 2018
Ai ka thënë se shpreson të japë kontributin e tij në elitën e futbollit kosovar.

Trajneri i mirënjohur shqiptar, Sulejman Starova ka konfirmuar marrëveshjen me Feronikelin.

Ai ka thënë se shpreson të japë kontributin e tij në elitën e futbollit kosovar.

“Po kam firmosur për Feronikelin. Shpresoj të jap kontributin tim atje dhe të realizojmë objektivin”, deklaroi Starova për Panorama Sport.

Më herët gjatë ditës së sotme, u përfol se edhe Klodian Duro mund të ishte trajneri i mundshëm për Feronikelin, por mbrëmjen e sotme është zyrtarizuar ‘Bobi’ në pankinën e ekipit kosovar.

Feronikeli mbeti pa trajner, pas largimit ditën e djeshme të Ismet Munishit.

Fjalët kyçe: Sulejman Starova

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan