Smajlaj heshti Beogradin me shqiponjë, Edi Rama “çmend” serbët me këtë postim (VIDEO) – Lajmi.net
Smajlaj heshti Beogradin me shqiponjë, Edi Rama “çmend” serbët me këtë postim (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 11:19, 5 March 2017
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka përgëzuar Izmir Smajlajn për suksesin e jashtëzakonshëm në Beograd, ku u shpall Kampion i Evropës në kërcim.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6  

Fjalët kyçe: Edi Rama, Izmir Smajlaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble