Si të ndërtoni vet panelin solar (Video) – Lajmi.net
Si të ndërtoni vet panelin solar (Video)
Autori: Lajmi.net Auto & TekEnergjia Efikase 15:19, 12 July 2017
A doni të jeni të suksesshëm në ndërtimin e një paneli solar?

Ka mënyra të ndryshme për ta ndërtuar një panel solar dhe nuk ju duhet përvojë në këtë aspekt, shkruan lajmi.net

Në videon më poshtë do të mund të kuptoni se çfarë duhet bërë ashtu që ta keni panelin tuaj solar. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: panel solar, si ta ndertoni

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels