Si ta vendosni gjirafën në frigorifer? Testojeni veten me këtë kuiz (Video) – Lajmi.net
Si ta vendosni gjirafën në frigorifer? Testojeni veten me këtë kuiz (Video)
Autori: Lajmi.net Kuize 15:50, 30 July 2017
Në pyetjet më poshtë, ju do të keni hapësirën të mendoni për secilën prej tyre ashtu që të jepni një përgjigje e cila ju duket e saktë.

90% të njerëzve të rritur janë përgjigjur gabim në këto pyetje, ndërsa fëmijët shumica kanë dhënë përgjigje të sakta, shkruan lajmi.net

Jeni të gatshëm të sfidoni veten që ta shihni a jeni në 10% e njerëzve gjeni?

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: friz, gjirafë, Kuiz

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush