Si do të dukeshin personazhet e filmave vizatimorë me tipare reale (FOTO) – Lajmi.net
Si do të dukeshin personazhet e filmave vizatimorë me tipare reale (FOTO)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 0:45, 17 February 2017
Personazhet e filmave tanë të preferuar nuk duken tamam si njerëz të vërtetë.

Pothuajse pjesa më e madhe e tyre kanë sy të mëdhenj, apo disa hundë shumë të gjatë dhe disa madje nuk e kanë një të tillë. Sigurisht, kjo është normale për filmat vizatimorë.

Një artist ka sjellë disa prej personazheve më të njohur të filmave vizatimorë disi më realë.

Shfletoni foto galerinë për t’i zbuluar.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO