Shumë gola në pjesët e para, rezultate të papritura në Superligë – Lajmi.net
Shumë gola në pjesët e para, rezultate të papritura në Superligë
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 13:53, 12 March 2017
Janë mbyllur pjesët e para të tri ndeshjeve që po luhen sot në Vala Superligë.

Besa dhe Trepça ’89 po luajnë baras 1:1 në “Shahin Haxhiislami”.

Kampioni aktual, Feronikeli, po triumfon në Prizren përballë Lirisë 2:1, përcjellë “lajmi.net”.

Në epërsi është edhe Drita, e cila po mund Drenicën 1:0. /Lajmi.net/

Rezultatet e pjesëve të para:

Besa – Trepça ’89 1:1
Liria – Feronikeli 1:2
Drita – Drenica 1:0

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble