Short i pamëshirshëm për Realin pasi përfundoi i dyti në grup – Lajmi.net
Short i pamëshirshëm për Realin pasi përfundoi i dyti në grup
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 8:29, 11 December 2017
Manchester United, Paris Saint-Germain, Manchester City, Liverpool, Roma dhe Besiktas janë opsionet për kundërshtar të Real Madridit.

Kampioni i Evropës, Real Madrid, është kualifikuar në fazën e dytë të Ligës së Kampionëve por nga pozita e dytë në grup.

Për këtë arsye madrilienët rrezikojnë një kundërshtar të fortë në shortin e së hënës, përcjellë “Lajmi.net”.

Manchester United, Paris Saint-Germain, Manchester City, Liverpool, Roma dhe Besiktas janë opsionet për kundërshtar të Real Madridit.

Shorti që do t’i përcaktojë çifytet e fazës eliminatore të garës do të tërhiqet sot nga ora 12:00. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO