Shikoni se si pitoni e gëlltit këtë gjitar gjigant i varur në një pemë – Lajmi.net
Shikoni se si pitoni e gëlltit këtë gjitar gjigant i varur në një pemë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 19:51, 13 January 2018
Një moment mjaft interesant shihet në këtë video kur një gjarpër gjigant e gllabëron një gjitar i njohur si Oposum.

Një video mjaft interesante shihet në këtë video kur një gjarpër gjigant piton shihet duke e gllabëruar një gjitar të njohur me emrin Oposum, transmeton lajmi.net.

Video e gjiruar në Brisbane të Australisë është shpërndarë mjaft shumë në internet dhe ka habitur të gjithë me këto pamje.

Fjalët kyçe: Brisbane, pitoni

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master